Auto Detailing – SPA dla Twojego samochodu

Posted on

Samochód w dzisiejszych czasach to coś więcej niż tylko pojazd przeznaczony do jazdy. Każdy kierowca chce, aby jego samochód był odzwierciedleniem jego charakteru i swego rodzaju wizytówką. Na ratunek przychodzi stylizacja samochodu, w której najmniejsze szczegóły decydują o zadowalającym efekcie wizualnym pojazdu.

Doskonały wygląd auta to kusząca perspektywa

Nowy samochód to poważna inwestycja, na którą nie możemy sobie pozwolić tak często, jak byśmy chcieli. Codzienne użytkowanie pojazdu sprawia, że z miesiąca na miesiąc jego wygląd zaczyna się zacierać. Auto SPA Poznań pozwala na doprowadzenie samochodu do stanu, który cieszy oko, a jego właściciel cieszy się jazdą samochodem spełniającym najbardziej wygórowane wymagania.

Samochód w dzisiejszych czasach to coś więcej niż tylko pojazd przeznaczony do jazdy

Czym jest Auto Detailing?

Auto Detailing to proces kompleksowego odnawiania i konserwacji pojazdu oraz jego elementów, podnoszący jego walory estetyczne i użytkowe. Definicja ta jest bardzo ogólna i nie odzwierciedla w 100% efektów końcowych i pracy, jaką muszą wykonać mechanicy, aby samochód wyglądał idealnie. Detailing to kompleksowa renowacja pojazdu, po której samochód powinien wyglądać jak nowy.

Każdy element samochodu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, został poddany kompleksowej renowacji. Pod uwagę brane są najdrobniejsze szczegóły, takie jak usunięcie wszelkich otarć i zarysowań widocznych na lakierze i elementach wewnętrznych. Efektem jest nie tylko doskonała estetyka. Zwiększa się wartość rynkowa pojazdu. Korzyści są bezcenne, więc warto rozważyć taką inwestycję.

Auto detailing, czyli spa dla samochodów

Auto Detailing to proces kompleksowego odnawiania i konserwacji pojazdu oraz jego elementów, podnoszący jego walory estetyczne i użytkowe

Tradycyjna myjnia samochodowa to nie wszystko. Zanim zaczniemy polerować i gruntować każdą część samochodu, jest ona dokładnie czyszczona. Ten etap usuwa największe zabrudzenia i zmatowienia wynikające z codziennego użytkowania, a także bezpośredniego kontaktu z owadami. Okna, karoseria, uszczelki gumowe, wszystkie elementy wykończeniowe i logo pojazdu są czyszczone z najwyższą starannością. Myte są również koła, nadkola i obręcze.

Lakier jest czyszczony za pomocą miękkich, delikatnych ściereczek, które w żaden sposób nie uszkadzają karoserii, nawet w najmniejszym stopniu. Wszelkie pozostałe zanieczyszczenia są usuwane za pomocą specjalnej glinki.

Kolejnym etapem jest polerowanie, które powinno nadać lakierowi spektakularny wygląd. Następnie przystępujemy do woskowania, stosując różnego rodzaju woski, powłoki plastyczne i ceramiczne pro, w zależności od indywidualnych preferencji. Dzięki tej czynności można uzyskać długotrwałą warstwę ochronną i nadać lakierowi wyjątkowy, głęboki połysk.