Car detailing – z jakich usług możemy skorzystać?

Posted on

Usługi detailing Poznań, czy też car detailing weszły praktycznie do użytku codziennego. Coraz częściej możemy usłyszeć o takich usługach, ale co kryje się pod tymi hasłami? Z jakich usług możemy skorzystać w ramach car detailingu? Dlaczego stał się taki popularny? Auto detailing jest wieloetapową, metodyczną, jak i świadomą pielęgnacją całego naszego pojazdu, czy też poszczególnych elementów, która na celu ma oczyszczanie, renowację, konserwację oraz zabezpieczenie. Taka usługa wykonywana jest zarówno w samochodach nowych, jak i używanych. Car detailing nie tylko dba o stronę zewnętrzną pojazdu. Tak samo skupi się na stronie wewnętrznej. W efekcie działania są dopasowane do potrzeb danego samochodu. W rezultacie otrzymujemy samochód w stanie nas zachwycającym.

Profesjonalne studio gwarantuje nam przemyślany oraz wieloetapowy detailing zewnętrzny, oraz wewnętrzny. Pokuśmy się o takie studio, które korzysta tylko i wyłącznie ze sprawdzonych technologii, jak i środków z segmentu premium. Dobre studio zapewnia pielęgnację holistyczną samochodu. Dzięki niej nasz samochód zachowa, czy też odzyska blask nowości. Będziemy mieli wrażenie, że nasze auto dopiero co wyjechało z salonu autoryzowanego.

Co daje aplikowanie powłoki ceramicznej?


Powłoki ceramiczne wysokiej jakości zwiększają na pewno twardość lakieru, nadają szklistość, poprawiają wygląd, hydrofobowość, a do tego pogłębiają kolor. Świetnie także chronią przed promieniowaniami UV czy też czynnikami środowiskowymi. Zastosowanie powłoki pozwala odizolować lakier od wody i brudu. Jest to nie tylko kwestia estetyki, ale co najważniejsze jego mocnej ochrony przed promieniowaniami UV, kwaśnymi deszczami oraz solą drogową. Dzięki swoim hydrofobowym właściwościom powłoka chroni na pewno przed zabrudzeniami błotem oraz ułatwia znacznie mycie samochodu, które może w większości ograniczyć się do spłukiwania wodą karoserii.

Powłoka ta jest odporna całkowicie na substancje o odczynie kwasowym. Przykładem są ptasie odchody. W przeciwieństwie do warstwy fabrycznej lakieru, która może przez tego rodzaju substancje zostać po prostu całkowicie zniszczona. Nasza powłoka nie zmatowieje i do tego nie rozpuści się przy kontakcie bezpośrednim z ptasimi odchodami, a pozostanie nadal lśniący i czysty. Po car detailingu będziemy naprawdę zachwyceni uzyskanymi efektami. Jedyne czego będziemy żałować to to, że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na tę usługę. Polecajmy ją z całego serca innym.