Zadbaj o swój samochód już dziś – odwiedź salon auto – detalingu

Posted on
Zakłady auto - detalingu specjalizują się w bardzo dokładnym myciu auta z zaznaczeniem ochrony jego elementów takich jak lakier

Myjesz regularnie swoje auto na myjce ciśnieniowej i dziwisz się dlaczego ciągle jest brudne? Wykorzystywanie myjek tego rodzaju nie sprawia że auto zostanie umyte, ale jedynie podmyte z większych zanieczyszczeń dodatkowo może uszkadzać lakier który jest wrażliwy na wysokie ciśnienie wody. Niestety w większości przypadków nie mamy czasu myć auta ręcznie, lub nie jest to w zakresie naszych możliwości co wtedy? Odpowiedzią jest odwiedzenie salonu auto – detalingu, w którym auto zostanie wyczyszczone bardzo szybko i w profesjonalny sposób. Auto detaling nie zajmuje się jedynie czyszczeniem samochodu ale również jego zabezpieczeniem przed czynnikami zewnętrznymi. W przypadku lakieru możemy mówić o ochronie przed promieniowaniem UV poprzez nałożenie na lakier odpowiedniej powłoki. Warto zauważyć że wizyta w auto detalingu zapewni świeży wygląd naszego samochodu na długi czas. Dzięki wykorzystaniu powłok hydrofobowych możemy w bardzo prosty i szybki sposób pozbyć się zewnętrznego brudu spłukując go zwykłą wodą.

Nie tylko mycie ale również polerka!

Nie każdy zakład auto detalingowy nadaje się do wykonywania takich prac i przed oddaniem swojego samochodu warto jest sprawdzić opinie i dopytać o kwalifikacje osoby tam pracujące

Zakłady auto – detalingu specjalizują się w bardzo dokładnym myciu auta z zaznaczeniem ochrony jego elementów takich jak lakier. W przypadku zakładów detalingowych mówimy również o ochronie po usługowej w skład której wchodzi nałożenie powłoki chroniącej lakier od czynników zewnętrznych. Auto-detaling to nie tylko mycie ale usługa profesjonalnego polerowania auta!

Polerowanie samochodów Poznań

Chcesz zadbać o swoje auto? Odwiedź jeden z naszych zakładów auto-detalingu na ternie Poznania i sprawdź jak może wyglądać twój samochód po wizycie w takim zakładzie. Zadbamy w profesjonalny sposób o twoje auto i sprawimy że będzie znowu wyglądał jak z salonu! Usługa polerowania to jedna z wielu opcji w zakładzie detalingowym, Przy doborze programu mycia auta warto jest również sprawdzić czy nie jesteśmy zainteresowani nałożeniem powłoki ceramicznej, lub hydrofobowej na auto dzięki czemu możemy również ochronić nasz lakier.

Dlaczego warto zadbać o auto w salonie auto-detalingu?

Salony tego rodzaju oferują bezpieczne ręczne czyszczenie lakieru z zbrudzeń, z użyciem jednorazowych szmatek z mikrofibry i gąbek które utylizuje się po wyczyszczeniu samochodu. Dbałość o szczegóły i jakość używanych materiałów sprawia że możemy czuć się bezpieczni o nasz lakier. Dodatkowo wysokiej jakości maszynki polerskie wydobędą z auta nowe życie. Jeżeli natomiast chcemy mieć spokój z brudem na długie miesiące warto zainteresować się nałożeniem powłoki ceramicznej na samochód, która dzięki swojej odporności nie dopuści do lakieru zanieczyszczeń a i pozwoli go spłukać jedynie wodą. Powłoki ceramiczne to najczęściej koszt jednorazowy na 12 miesięcy w czasie których możemy się cieszyć nienagannym lakierem i ochroną przed warunkami zewnętrznymi takimi jak promieniowanie UV czy kwaśny deszcz.

Wybieraj jedynie sprawdzone zakłady

Nie każdy zakład auto detalingowy nadaje się do wykonywania takich prac i przed oddaniem swojego samochodu warto jest sprawdzić opinie i dopytać o kwalifikacje osoby tam pracujące. Aby uzyskać certyfikat z zakresu auto-detalingu należy przede wszystkim odbyć specjalistyczny kurs, warto sprawdzić tą kwestie przed oddaniem swojego samochodu w ręce zakładu. Polerowanie samochodów Poznań – GlancProjekt tutaj świadczymy profesjonalne usługi z zakresu detalingu samochodowego i nie tylko. W przypadku zakładów z innych miast warto dopytać na specjalistycznych forach Internetowych.